%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Ümraniye’de tiyatro perdeleri açıldı Ümraniye’de tiyatro perdeleri açıldı
5
Ümraniye Belediyesi, yeni sezonun tiyatro perdesini açıyor. Yeni dönemde her hafta çocuklara ve yetişkinlere hafta sonu çeşitli oyunlar sergilenecek.  Ümraniye Belediyesi, yoğun kültür sanat... Ümraniye’de tiyatro perdeleri açıldı

Ümraniye Belediyesi, yeni sezonun tiyatro perdesini açıyor. Yeni dönemde her hafta çocuklara ve yetişkinlere hafta sonu çeşitli oyunlar sergilenecek. 

Ümraniye Belediyesi, yoğun kültür sanat gündemi ile hem çocukları hem de yetişkinleri birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Ekim ayı başlangıcıyla kültür merkezlerinde 5 çocuk tiyatro oyunu sergilendi.

Yoğun ilgi ve katılımın gerçekleştiği, Yaşasın Okulumuz, Kahraman Kedi Bakteriye Karşı, Kuşlar Diyarı, Dünyayı Kurtaran Çocuk ve Nuri Dede adlı tiyatro oyunları ile çocuklar eğlenirken bir yandan da öğrenme fırsatı buldu. Yüzlerindeki tebessümle programlardan ayrılan çocuklar etkinliklerden oldukça memnun kaldı. Öte yandan Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen tiyatro oyunları her yaştan sanatseveri yıl boyunca belediyenin kültür merkezlerinde buluşturmaya devam edecek.

100deyuz