%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Twitter’ın internet sitesinde büyük yenilik! Twitter’ın internet sitesinde büyük yenilik!
5
Kullanıcı deneyimini artırmak için çalışmalar yapan yapan Twitter, geçtiğimiz aylarda mobil cihazlar için aktif hale getirdiği gece modu özelliğini bu kez internet sitesinde kullanıma... Twitter’ın internet sitesinde büyük yenilik!

Kullanıcı deneyimini artırmak için çalışmalar yapan yapan Twitter, geçtiğimiz aylarda mobil cihazlar için aktif hale getirdiği gece modu özelliğini bu kez internet sitesinde kullanıma sundu!

Kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik hamleler yapan ve geçtiğimiz dönemde tasarımında ciddi değişikliklere giden Twitter, bir yıl önce Gece Modu özelliğini mobil cihazlar için kullanılabilir hale getirdi. Nihayet, beklenilen hamle geldi ve gece modu özelliği mobil cihazların ardından, bu kez Twitter’ın internet sitesi için aktif hale getirildi.

Twitter Destek hesabı üzerinden yapılan açıklamada, gece modu özelliğinin Twitter.com üzerinde kullanılabilir hale geldiği ve ayrıca kullanıcıların bu özelliği iOS ve Android cihazlarda kullanabileceği belirtiliyor. Bu özelliği kullanmak için Twitter’ın sağ üst kısmında bulunan profil resmine tıklamak ve sonrasında açılan menünün en altında bulunan Gece modu seçeneğine tıklamak yeterli.

100deyuz