%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

The Blacklist – 4. sezon 9. bölüm sonunda başladı The Blacklist – 4. sezon 9. bölüm sonunda başladı
5
Dr. Adrian Shaw: Conclusion adlı bölümüyle yayınlanan dizi uzun zamandan beri bekleyenleri sevindirdi. Dizi Hakkında Detaylı Bilgi ise The Blacklist konusu, oyuncuları ve karakterleri... The Blacklist – 4. sezon 9. bölüm sonunda başladı

Dr. Adrian Shaw: Conclusion adlı bölümüyle yayınlanan dizi uzun zamandan beri bekleyenleri sevindirdi.

Dizi Hakkında Detaylı Bilgi ise

The Blacklist konusu, oyuncuları ve karakterleri hakkında kısa bilgilere yer verilen dizi tanıtımımıza  YORUM yaparak katkıda yapabilirsiniz. The Blacklist 2013 Amerikan yapımı tv dizisidir. Polisiye, suç, dram, gizem gibi konuların birbirine harmanlandığı fazlasıyla sürükleyici bir yapımdır. Ortalama olarak 40 dakika civarı süren bu dizinin konusu Amerika ve dünyanın en çok aranan suç baronlarından birinin ani bir kararla FBI’ya teslim olmasıyla başlar.

Raymond Reddington namı diğer RED bir dönem Amerikan hükümetinin en karanlık yapılarında çalışmış ve görevi bıraktıktan sonra da dünyanın neredeyse bütün suç organizasyonlarına danışmanlık yapmaya başlamış bir ana karakterdir. RED karakterini canlandıran James Spader aynı zamanda karakterin gerektirdiği ukalalık ve kendinden eminliği çok iyi yansıtabilmesi ve her sahnede neden bu ismi hak ettiğini kanıtlayan bir ustalıkla izleyicileri büyülemesi ile de adından oldukça söz ettirmiştir.

100deyuz