%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Samsung Galaxy Note 8 fotoğrafları sızdırıldı Samsung Galaxy Note 8 fotoğrafları sızdırıldı
5
Samsung’un 23 Ağustos’ta tanıtmaya hazırlandığı yeni Note’u Galaxy Note 8, sonunda yüzünü gösterdi. Sızıntının adresi, Evan Blass olurken, telefonun gece yarısı siyahı renginin yanı... Samsung Galaxy Note 8 fotoğrafları sızdırıldı

Samsung’un 23 Ağustos’ta tanıtmaya hazırlandığı yeni Note’u Galaxy Note 8, sonunda yüzünü gösterdi.

Sızıntının adresi, Evan Blass olurken, telefonun gece yarısı siyahı renginin yanı sıra altın renkli modeliyle de dikkat çekiyor. Telefonun ayrıca orkide grisi ve derin mavi gibi iki farklı renk seçeneği daha olacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy Note 8, tahmin edildiği gibi Galaxy S8’de olduğu gibi Infinity Display ile gelecek. 18:9 ekran formatındaki Note 8, 6.4 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. Snapdragon 835 yonga seti ve 6 GB RAM’den gücünü alması beklenen Note 8’in, fiyat aralığı için ise 899 ila 999 dolar arasında olacağı söyleniyor.

Galaxy Note 8’in, tıpkı Galaxy S8 ve Galaxy S8+ gibi Infinity Display (sonsuz ekran) sahibi olacağı görülürken, arka yüzde çift kamera da kendini gösteriyor. Burada yer alacak kameranın 3x optik zum yeteneği bulunacağı ve bunun iPhone 7 Plus’tan daha iyi olacağı da şimdilerde konuşuluyor.

100deyuz