%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Puhu Tv’den iki digital proje daha geliyor Puhu Tv’den iki digital proje daha geliyor
5
Yayın hayatına Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür gibi güçlü oyuncuların yer aldığı Azra Kohen’in çok satan romanından uyarlanan Fi ile başlayan Puhu Tv, 2018’de... Puhu Tv’den iki digital proje daha geliyor

Yayın hayatına Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür gibi güçlü oyuncuların yer aldığı Azra Kohen’in çok satan romanından uyarlanan Fi ile başlayan Puhu Tv, 2018’de iki yeni digital proje daha hayata geçirecek.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Onur Saylak ile Feza Çaldıran’ın, senaristliğini Hakan Günday’ın üstlendiği, kadrosunda Haluk Bilginer, Cansu Dere, Onur Saylak, Müjde Ar, Şebnem Bozoklu, Ahmet Mümtaz Taylan ve İbrahim Selim’in yer aldığı dizinin çekimleri başladı. Bir seri katilin hikayesine odaklanan özgün projenin çekimleri başladı. Ancak henüz herhangi bir fragman yayınlanmadı.

İlker Kaleli’nin Puhu Tv için hazırlanan, kod adı İntiharcı olan digital projede yer alacağını sizlere daha önce duyurmuştuk. TMC yapımı digital projede Kaleli’ye eşlik edecek kadın başrol kadın oyuncusu belli oldu. Son olarak ülkemize ilk International Emmy ödülünü kazandıran Kara Sevda dizisinde izlediğimiz Neslihan Atagül Doğulu, yeni projesinde seçimini digital yayından yana kullandı. 

Özgün hikayesi, Bodrum Masalı ve Meryem gibi projelere imza atan Başar Başaran ve Emre Özdür’e ait projeyi bir son dakika değişikliği yapılmazsa 2018’in ilk yarısında Puhu Tv’de izleyeceğiz.

100deyuz