%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Nokia 9 ne zaman tanıtılacak ? Nokia 9 ne zaman tanıtılacak ?
5
Nokia 9 hakkında birçok şu ana kadar dedikodular döndü dolaştı. Geçtiğimiz dönemlerde Nokia 8 ile beraber tanıtılmasını bekledik. Peki Nokia 9 ne zaman tanıtılacak... Nokia 9 ne zaman tanıtılacak ?

Nokia 9 hakkında birçok şu ana kadar dedikodular döndü dolaştı. Geçtiğimiz dönemlerde Nokia 8 ile beraber tanıtılmasını bekledik. Peki Nokia 9 ne zaman tanıtılacak ?

Çinden gelen haberlere göre Nokia 9’un fiyatı belli oldu. Fakat cihaz 2018 başında dünyaya tanıtılacak. Nokia 8 ne zaman tanıtılacak derseniz büyük ihtimalle iki cihazda aynı anda tanıtılacak. HDM 19 Ocak’ta yeni nesil Nokia cihazlarını tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek. Nokia 9’un ise bu etkinliğin yıldızı olması beklentiler arasında.

NOKİA 9 FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

Cihazların doğal olarak Çin’de tanıtılacak olan versiyonları Android işletim sistemine sahip olacak olsalar da, özel bir ROM ile Google servislerinin yerini yerel hizmetler alacak.

Nokia 9 özelliklerine gelirsek henüz dedikodu seviyesinden çıkamamış durumda. Ancak iddiaların arasında 5.5 inç QHD ekran ile gelecek olan cihaz, 18:9 görüntü oranını kullanacak. Snapdragon 835 işlemci modelini yer alacak.

Cihaz çift ana ekran kamerası ile şu ana kadarki en güçlü Nokia Android cihazı olacak gibi görünüyor. Ayrıca Nokia 9’da 6 GB RAM de bulunacak.

Nokia 9 fiyatı ise 64 GB’lik modelde 560 dolar, 128 GB’lik modelde ise 635 dolar olarak karşımıza çıkacak. IP67 sertifikası ile suya ve toza dayanıklı olacak olan telefon büyük merakla bekleniyor.

Anlaşılan Nokia eski Nokia değil artık 🙂

100deyuz