%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Kayhan Kayhan
5
9 Şubat 2018’de vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yaptı. Togan Gökbakar yaparsa ee tabi Şahan Gökbakar olmaz mı hiç 🙂 Komedi türündeki... Kayhan

9 Şubat 2018’de vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yaptı. Togan Gökbakar yaparsa ee tabi Şahan Gökbakar olmaz mı hiç 🙂 Komedi türündeki filmde Şahan Gökbakar’ı alışık olmadığımız bir karakterle görüyoruz. Ancak filmin fragmanı şimdiden beğeni topladı.

Filmin konusu, Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır. Yıllığı okudukça dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini anlar. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir.

100deyuz