%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Instagram’a 2 yeni özellik daha geldi Instagram’a 2 yeni özellik daha geldi
5
Masaüstü kullanıcılar için iki yeni özellik açıklayan Instagram da artık web sitesi üzerinden hikaye ve gönderi paylaşıp hemde kaydedebileceğiz. Biliyorsunuz ki Instagram‘ı masaüstünde kullanmak... Instagram’a 2 yeni özellik daha geldi

Masaüstü kullanıcılar için iki yeni özellik açıklayan Instagram da artık web sitesi üzerinden hikaye ve gönderi paylaşıp hemde kaydedebileceğiz.

Biliyorsunuz ki Instagram‘ı masaüstünde kullanmak çok tercih edilmiyor. Telefon üzerinden kullandığımız bazı özellikleri masaüstünde yapamıyoruz maalesef. Ancak artık yeni özellikler masaüstü versiyonu için de gelmeye başladı bile 🙂

Instagram‘ın masaüstü versiyonun da ana sayfa akışının sol üst köşesindeki kamera ikonuna tıklayarak kütüphane veya galeriden görsel seçip hikaye olarak paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda hikayenize metin ekleyebilir veya metnin rengini de değiştirebilirsiniz.

Bir yeni özellik ise instagram.com adresi üzerinden istediğiniz gönderileri kaydedebilir ve sayfanın sağ üst köşesindeki yer işaretleri (bookmark) ikonundan bu gönderileri tekrar görebilirsiniz.

Şimdilik beta sürümünde olan özellikleri, yakın zamanda herkes kullanabilecek 🙂

 

100deyuz