%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

İnanılmaz Aile 2 İnanılmaz Aile 2
22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Brad Bird yaptı. Oyuncular Craig Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell. Animasyon ve aile türündeki filmin... İnanılmaz Aile 2

22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Brad Bird yaptı. Oyuncular Craig Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell. Animasyon ve aile türündeki filmin ilk serisi çok sevilmiş hatta yetişkin insanları bile karakteriyle güldürmeyi başarmıştı.

Dünyayı kurtarmaya ant içmiş İnanılmaz Aile’nin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Brad Bird oturuyor. Filmde Jack-Jack’in süper güçlerinin gelişmeye başlaması sebebiyle, Bob’un ağırlıklı ilgisi küçük süper kahramanda olacak. Helen dünyayı kurtarmakla meşgulken, Bob da Jack-Jack’in süper güçlerini kontrol edebilmesi için onu eğitmeye çalışacak. Senaryosu da Brad Bird tarafından kaleme alınan filminin orijinal seslendirme kadrosunda ise Craig T Nelson; Bob/Mr Incredible, Holly Hunter; Helen/Elastigirl, Sarah Vowell; Violet Parr, Samuel L Jackson; Lucius Best / Frozoneve Huck Milner; Dash Parr olarak yer alıyor.

100deyuz