%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Game of Thrones’tan izleyicileri için resmi mobil oyun Game of Thrones’tan izleyicileri için resmi mobil oyun
5
Dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisi için mobil oyun geliştirildiği belirtildi. HBO ve Warner Bros işbirliğinde Turbine tarafından geliştiren “Game of Thrones:... Game of Thrones’tan izleyicileri için resmi mobil oyun

Dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisi için mobil oyun geliştirildiği belirtildi. HBO ve Warner Bros işbirliğinde Turbine tarafından geliştiren “Game of Thrones: Conquest”( Taht Oyunları: Fetih) isimli oyunun bu yılın sonunda piyasa sürüleceği açıklandı.

Game of Thrones’ın 7.sezon finalinin ardından boşluğa düşen dizinin hayranları, taht oyunları heyecanını mobil oyun üzerinden yaşayabilecek.

Yapılan açıklamaya göre oyuncular, Westeros’ta kendi hanelerini kuracak ve yedi krallıkta sürebilmek için “Demir Taht” için savaşacak.

Kullanıcılar, stratejik MMO tarzındaki Game of Thrones: Conquest oyununu Android ve IOS tabanlı cihazlarından oyanayabilecekler. Oyunda, popüler dizinin Deanerys Targanyen, Tyrion Lannister, John Snow gibi ünlü karakterleri de yer alacak.

100deyuz