%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Game of Thrones yeni sezonda cevap bekleyen sorular Game of Thrones yeni sezonda cevap bekleyen sorular
5
Dünya çapında rekorları altüst eden Game of Thrones (Taht oyunları) 7. sezonun fiānal bölümünün ardından akıllarda birçok soru işareti bıraktı. İşte daha şimdiden merakla... Game of Thrones yeni sezonda cevap bekleyen sorular

Dünya çapında rekorları altüst eden Game of Thrones (Taht oyunları) 7. sezonun fiānal bölümünün ardından akıllarda birçok soru işareti bıraktı. İşte daha şimdiden merakla beklenen 8. bölümde yaşanacak olası gelişmeler ve cevap bekleyen sorular. 

Aralarında gizli bir bağ oluşan Jaime Lannister ile Tarth’lı Brienne bir araya geldiklerinde neler yaşanacak ve Tormund Giantsbane’nin bu duruma vereceği tepki ne olacak?

Arya Stark, öldürdüğü Petyr Baelish’in (Littlefinger) suratıyla neler yapacak?

Tyrion Lannister ile ablası Cersei Lannister arasındaki anlaşma nasıl bitecek ve Tyrion, Daenerys Targaryen ile Jon Snow’un ilişkisine nasıl tepki verecek?

Sandor ‘The Hound’ Clegane ve Gregor Clegane kardeşlerin kaçınılmaz düellosu nasıl bitecek?

Daenerys Targaryen ile Jon Snow’un ilişkisini bilen Bran Stark, akraba olduklarını ikiliye söyleyecek mi ve onlar bu durum karşısında ilişkilerine devam edecekler mi?

Daha önce iki kez karşılaşan Jon Snow ile Gece Kralı’nın üçüncü karşılaşmada yaşayacakları olası savaş nasıl olacak?

Jon Snow ejderhalara hükmedecek mi?

Stark Hanesi’ni kim yönetecek? Sansa ve Arya, Jon Snow’un kardeşleri olmadığını öğrendiklerinde ne yapacak? Sansa Kuzey’in Kraliçesi, Arya da onun danışmanı mı olacak?

Demir Banka’ın temsilcisi Tycho Nestoris’in Cersei için sağladığı yeni paralı asker ordusu Golden Company’nin savaş alanında yaratacağı fark ne olacak?

Zamanda yolculuk yapan ve geçmişi manipüle edebilen Bran ve Gece Kralı’nın farklı boyutlardaki olası karşılaşmaları savaşı nasıl etkileyecek?

100deyuz