%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Game of Thrones Hack ile İlgili Gelişme Game of Thrones Hack ile İlgili Gelişme
5
Dünyada milyonlarca kişi tarafından beğenilerek izlenen ünlü dizi Game of Thrones’un yeni sezonunun 4. bölümü geçtiğimiz hafta içinde internete sızdırılmış ve bu olay dizinin... Game of Thrones Hack ile İlgili Gelişme

Dünyada milyonlarca kişi tarafından beğenilerek izlenen ünlü dizi Game of Thrones’un yeni sezonunun 4. bölümü geçtiğimiz hafta içinde internete sızdırılmış ve bu olay dizinin hayranları tarafından uzun süre konuşulmuştu. Konula ilgili olarak önemli bir gelişme yaşandı.

Game of Thrones’un 7. sezonunun 4. bölümü olan ‘Spoils of War‘un sızdırılmasıyla ilgili olarak Hindistan polisi 4 şüpheliyi tutukladı.

Polis yetkililerinden yapılan açıklamaya göre, gözaltına alınanlarda 3’ü, dizinin, Hindistan’daki yayın haklarına sahip olan ‘Hotstar‘ sitesi için hazırlayan  ‘Prime Focus Technologies‘ şirketi için çalışıyor. 4. şüphelinin de yine aynı şirketin eski bir çalışanı olduğu açıklandı.

Gizlilik sözleşmesi ihlali ve siber suçlar kapsamın tutuklu olarak yargılanan şüphelilerin bir sonraki davası ise 21 Ağustos tarihinde görülecek.

100deyuz