%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Game of Thrones 7.sezon ne zaman başlayacak? Game of Thrones 7.sezon ne zaman başlayacak?
4.5
İzleyiciyi yine merakta bırakacak şekilde bittiği için dizinin fanatikleri Game Of Thrones 7. sezon ne zaman başlıyor şimdiden merak ediyor.  Yedi’nin huzuruna çıkan Loras... Game of Thrones 7.sezon ne zaman başlayacak?

İzleyiciyi yine merakta bırakacak şekilde bittiği için dizinin fanatikleri Game Of Thrones 7. sezon ne zaman başlıyor şimdiden merak ediyor.

 Yedi’nin huzuruna çıkan Loras Tyrell’in işlediği suçları üstlenip üstlenmeyeceği akıllarda soru işareti bırakırken, Cercei’nin verilen karara boyun eğip eğmeyeceği merak konusu oldu. İşte bu soruların cevapları Game Of Thrones’un 7.sezonunda cevap bulacak. Tüm dünyadaki hayranları dizi final yapar yapmaz en çok Game Of Thrones 7. sezon ne zaman başlıyor sorusunun cevabını merak etti. Oldukça heyecanlı bir sezonu geride bırakan Game Of Thrones yeni sezon da aynı heyecanı ile devam edecek. Önceki sezonları genellikle Nisan Ayı’na denk geldiği için Game Of Thrones yeni sezon için de başlangıç olarak Nisan Ayı tahmin ediliyor. Birçok farklı ülkede çekildiği ve çekimleri uzun sürdüğü için her sezonu 10 bölüm sürüyor. Yönetmen Jack Bender’de yedinci sezonun 7 bölüm süreceğini daha önce açıklamıştı

game-of-thrones-mainGAME OF THRONES 7. SEZON NE ZAMAN HANGİ TARİHTE BAŞLIYOR?

Önceki sezonları genellikle Nisan Ayı’na denk geldiği için Game Of Thrones yeni sezon için de başlangıç olarak Nisan Ayı tahmin ediliyor. Birçok farklı ülkede çekildiği ve çekimleri uzun sürdüğü için her sezonu 10 bölüm sürüyor. Mike Lombardo sözlerine şu şekilde devam etti “Benioff ve Weiss’ın gerçekleştirmek istediği her türlü düşünceye açığım, zira Game of Thrones dünyasında bir hikayeyi anlatmanın pek çok yolu var. Şu an sadece dizinin geleceğine odaklanıyoruz.  Elimizde George R. R. Martin’in yarattığı devasa bir dünya var. Ama şimdilik bütün odağımız dizinin önümüzdeki sezonlarına yönelik, henüz spin-off konusu resmi olarak ortaya atılmadı.” dedi. Game Of Thrones yeni sezon gelişmeleri arasında dizinin 7 bölümden oluşacağı da iddia ediliyor.

game-of-thrones-face

HBO‘nun da onaylayarak yaptığı bu açıklamada; her sene nisan ayının başlarında başlayan Game of Thrones‘un yedinci sezonu biraz geç başlayacak.

Normalde nisan ayının başlarında başlaması gereken yeni sezon, bu sefer birkaç hafta gecikecek ve büyük ihtimal ile Nisan 2017‘nin sonlarına doğru yayında olması tahmin ediliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Game Of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss; “Dizinin çekimleri için henüz ciddi bir başlama ve yedinci sezonu başlatma gibi tarihimiz yok” dedi ve dizinin beklenenden daha geç yayında olacağını dile getirirken, bu durumun sebebi ise artık kışın gelmiş olması, güneşli bir havada ekranda olmamıza gerek yok diyerek sözlerini noktaladı.

Görülen o ki; Game of Thrones‘un yedinci sezonu daha geç yayınlanacak. Biraz daha beklemek zorundayız Memocan 🙂

100deyuz