%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı
5
Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm hakkındaki ayrıntılar yeni fragmanıyla beraber belirginleşti. Geçtiğimiz bölümde Khaleesi’nin ejderha üzerinde alevlerle düşmanlarına ders verdiği sahneler soluksuz... Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm hakkındaki ayrıntılar yeni fragmanıyla beraber belirginleşti. Geçtiğimiz bölümde Khaleesi’nin ejderha üzerinde alevlerle düşmanlarına ders verdiği sahneler soluksuz izlenmişti. Yeni bölümde Khaleesi, yenilen savaşçıları kendi yanına çağırıyor. Savaşın bıraktığı izler ve gelecek planları yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Game Of Thrones’ta heyecan doruk noktaya çıkıyor! 4. bölümüyle soluksuz izleten dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyordu. Game Of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Tüm dünyada ve ülkemizde de büyük bir ilgiyle takip edilen Game Of Thrones 7. sezon yeni bölüm fragmanına Lannister’ları bozguna uğratan Khaleesi’nin sözleri damga vurdu. Ejderhasıyla Lannister’ları bozguna uğratan Khaleesi, bu bölümde savaşı kaybeden insanlara kendi tarafına katılmasını öneriyor. Bu olay sonrası Cercei Lannister’ın nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

100deyuz