%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi yeni sezon 6. bölüm yayınlandı, final ne zaman? Fi Çi yeni sezon 6. bölüm yayınlandı, final ne zaman?
5
Çi’de bu hafta artık işler çığırından çıktı diyebiliriz. Sadık Murat Kolhan’ın sırları ortadan kaldırmaya çalışması, Can Manay’ın kontrolden çıkması ve tabi ki Duru ve... Fi Çi yeni sezon 6. bölüm yayınlandı, final ne zaman?

Çi’de bu hafta artık işler çığırından çıktı diyebiliriz. Sadık Murat Kolhan’ın sırları ortadan kaldırmaya çalışması, Can Manay’ın kontrolden çıkması ve tabi ki Duru ve Deniz’in yakınlaşması. Her şeyin birbirine girdiği bu bölümde neler olmadı ki 🙂

Can Manay’ın Özge ve teyzesine saldırmasının ardından Sadık Murat Kolhan durmadı ve soluğu adamlarıyla Can Manay’ın evinde aldı. Birbirlerini tehditler içeren konuşmaların ardından Sadık belkide Duru evde olduğu için, belkide başka planları olduğu için Can Manay’dan intikamını alamadı. Can’ın ise tek korkusu her zamanki gibi Duru’nun her şeyi öğrenmesi ve onu kaybetmesi oldu.

Ece ile kanka olan Duru, Denizle Ecenin yakınlaşmasını Adadan öğrendi. Hayal kırıklığına uğrayan Duru hem intikamını almak için hemde başrolü kapmak için elinden gelen her şeyi yaptı ve başarılıda oldu. Eceyi herkesin gözü önünde hatta bütün camianın önünde küçük düşürdü. Ece ise dayanamadı ve büyük provada Duru’ya saldırdı. Saldırmasının sonucu Can Manay’ın şüphelerinin tekrar gün yüzüne çıkmasına neden oldu. Ancak bu Duru için çok tehlikeli bir adımdı. 

Duru Can’dan iyice uzaklaşmaya başlamışken, Can Manay aslında değişmediğini bir kez daha göstermiş oldu. Müzik Akademisinin her yerine kameralar yerleştirdi ve Duru’nun her anını izlemeye başladı. Habersiz olan Duru için olaylar iyice tehlikeli olmaya başlamışken bomba bölümün sonunda patladı.

Kavganın ardından Ece müzikali bıraktı, Duru istediğini aldı ve başrol oldu. Ardından Ece’nin müzikal çıkışı kaza yapması, Duru’yu belli ki kendine getirdi ve ‘ben böyle bir insan değilim’ gibi laflar ederek ağlamaya başladı. Vicdan azabı duyan Duru’nun imdadına Deniz yetişti. Ancak bir şeyden haberleri yoktu. Can Manay her yerdeydi. Hepimizin bildiği gibi birbirlerini unutamayan Duru ve Deniz belkide artık her şeyi değiştirecek kadar yakınlaştılar. Bakalım bu değişim ne gibi bedeller ödemelerini gerektirecek? 

FİNAL NE ZAMAN ? 

Bir her ne kadar dizinin bitmemesini ve Pi sezonunda yayınlanmasını istesek de dizi erken final yapacak gibi gözüküyor. 

Radyo Trafik Marmara’da “Yazarın Dilinden” programının bu haftaki konuğu, Psikolog – Yazar Azra Kohen oldu. Kohen, çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan dizinin hayranlarına kötü haberi canlı yayında verdi. Kohen, “İnsanlar oturduğum yerden çok güzel para kazandığımızı düşünebilir. Amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım.” dedi.

100deyuz