%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi yeni sezon 6. bölüm yayın tarihi Fi Çi yeni sezon 6. bölüm yayın tarihi
5
Fi Çi yeni sezon 6. bölümünün bugün (22 Aralık Cuma) saat 21.00’da yayınlanması bekleniyordu. Fakat Ay Yapım imzalı dizinin 6.bölümü bugün yayınlanmayacak. Dizinin fragmanı... Fi Çi yeni sezon 6. bölüm yayın tarihi

Fi Çi yeni sezon 6. bölümünün bugün (22 Aralık Cuma) saat 21.00’da yayınlanması bekleniyordu. Fakat Ay Yapım imzalı dizinin 6.bölümü bugün yayınlanmayacak.

Dizinin fragmanı yayınlanmayınca herkes ‘ne zaman yayınlanacak’ sorusunu sormaya başlamıştı ki  Puhu Tv’nin Resmi Twitter hesabı üzerinden bir açıklama geldi. Fi Çi 27 Aralık Çarşamba günü saat 21.00’da yayınlanacağına dair. Fakat dizinin bir hafta yayınlanıp diğer hafta yayınlanmaması, yayınlanacağı günün değişmesi izleyiciler bakımından çokta iyi karşılanmıyor. 🙁

DİZİNİN MERAK EDİLENLERİ

İzleyiciler tarafından en çok merak edilen soru Fi Çi nerede çekiliyor? sorusu 🙂 Dizinin ev sahnelerinin büyük bir bölümü Çekmeköy’de çekiliyor. Üniversite ve Müzik Okulu sahneleri ise Mimar Sinan Üniversitesi Bomonti Kampüsü’nde çekiliyor.

İzleyiciler tarafından bir diğer merak edilen ise dizinin kamera arkası görüntülerini ve sahnenin hazırlanışı. Dizinin reklam sponsorluğunu Ing Bank üstleniyor. Sahnelerin dekorasyon sponsorluğunu ise Grand Pera, Nadir Mekan, Tepta Aydınlatma, Koleksiyon, Özak Global gibi markalar üstleniyor. Detaylarını Fi’nin Resmi Twitter hesabından inceleyebilirsiniz. 

Bakalım Pazartesi veya Salı beklenen fragman yayınlanacak mı ? 

100deyuz