%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi yeni sezon 5. bölüm yayınlandı Fi Çi yeni sezon 5. bölüm yayınlandı
5
Çi’nin bu bölümü aralıksız heyecan dolu geçti. Bir o kadar da kanlı sahnelere şahit olduk. Oyunlar, hırslar ve intikam duygusunun bol olduğu sahneler bizi... Fi Çi yeni sezon 5. bölüm yayınlandı

Çi’nin bu bölümü aralıksız heyecan dolu geçti. Bir o kadar da kanlı sahnelere şahit olduk. Oyunlar, hırslar ve intikam duygusunun bol olduğu sahneler bizi bizden aldı. Peki neler oldu derseniz? 🙂

Öncelikle Can Manay ile Duru’nun evlenmesinin ardından Duru Can’a Özge Egeli’den bahsedince olanlar oldu. Can Manay yine durmadı ve ilk iş Billur’un evinde aldığı soluğu. Billur’un ondan bu kadar korktuğunu ve böylesine nefret ettiğini bu bölümde daha iyi anlamış olduk bence.

Ardından Can Manay’ın Billur’a yaptığı konuşma ise bir nevi değiştiğinin sinyallerini verse bile gördük ki Can Manay hiçte değişmemiş. Billur da buna inanmamış olacak ki oda Özge’ye yardım etmekten vazgeçmedi. Ancak yine Can Manay kazandı.

Duru’nun müzik okuluna devam ettiğini gördük. Halbuki dönmeyeceğini ciddi ciddi söylemişti Deniz’e. Deniz’in Ece ile aralarında bir şey geçtiğini öğrenen Ada ise kendini kokaine verdi ve hemen arkasından tuvalette bayıldı. Duru’nun fark etmesi ve Deniz’e söylemesi sanki aralarında o an bir elektrik oldu gibi geldi bana. 

Peki Can Manay nasıl kazandı? sorusuna gelecek olursak, kanalda Billur’u görmesiyle Özge’nin onu canlı yayına çıkarması suya düştü. Özge’nin belkide en çok vicdan azabı çekmesine neden olacak bir şey de Billur’un ölmesi oldu. Can Manay Billur’u yangın merdivenlerinden atarak ölmesine sebep oldu.

Özge’nin öğrenmesi ile sinir krizi geçirmesi ve eve gidip eşyalarını toplaması bir oldu. Eve gidip eşyalarını toplamaya başlayan Özge Can Manay sayesinde tutulan adamların gazabına uğradı. Adamlar eve girerek Özge ve teyzesine vurdu. O sırada Billur’un kamera kayıtlarını alıp evden çıkıp giden adamların ardından ise geçen bölümde göremediğimiz Sadık Murat Kolhan karşımıza çıktı. Özge’ye sarılmasından ve bakışlarından anladığımız kadarıyla bunu Can’ın yanına bırakacağa benzemiyor. Yoksa Can Manay ve Sadık Murat Kolhan arasında tekrar bir savaş mı görünüyor 🙂

Bölümün sonuna gelirsek Deniz’in telefonda Nilay’a keşke burada olsan demesi bile Nilay için yetmiş ve Roma’dan kalkıp İstanbul’a Deniz’e gelmiş. Müzik okuluna gelmesiyle Deniz şaşkına döndü fakat sadece Deniz değil, Denizle aralarında bir şey olabileceğini düşünen Ece ve tabi ki Duru. Ardından ise ikilinin sarılması ve öpüşmesi Duru’nun üzerinde öyle bir etki bıraktı ki neredeyse ağlayacaktı. 

Heyecanlı mı heyecanlı geçen bölümün ardından bakalım yeni bölümde neler bizleri bekliyor. İşler nasıl karışacak ?

100deyuz