%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi yeni sezon 4. bölüm yayınlandı Fi Çi yeni sezon 4. bölüm yayınlandı
5
Çi 4. bölümü heyecan doluydu. Özellikle bölümün sonunda hepimiz bi ‘yok artık ya’ dedik. Peki bölümde neler yaşandı? 🙂 Can Manay çıkan haberlerin sonucunda... Fi Çi yeni sezon 4. bölüm yayınlandı

Çi 4. bölümü heyecan doluydu. Özellikle bölümün sonunda hepimiz bi ‘yok artık ya’ dedik. Peki bölümde neler yaşandı? 🙂

Can Manay çıkan haberlerin sonucunda ortadan kaybolmasıyla Duru için kaybetme çanları çaldı. Ancak bunu da kendi lehine çeviren Can Manay sonunda istediğini elde etti diyebiliriz. Duru’nun Deniz’le basında çıkan fotoğrafları yüzünden Duru müzikalden kovuldu. Yalnız dikkatimizi çeken ise Deniz’in Duru’nun gitmesini istememesi.

Bununda Deniz için ise bahanesi ise Duru’nun başarısızlığı sonucunda müzikalden kovulması. Tabi biz bunu yer miyiz hayır 🙂 Sonrasında ise Duru’nun Can’dan ayrılana kadar onunla işinin bitmediğini söylemesi. Bence bunların hepsi Deniz’in hala Duru’yu unutmadığını ve hala aşık olduğunu bariz gösteriyor.

Billur yani Can Manay’ın eski sevgilisini konuşturmayı başaran Özge Billur’un fotoğraflarını ve Can’ın Billur’a yaptıklarını Duru’ya anlatmaya kararlıydı. Ancak Duru’ya Can’ın tehlikeli biri olduğunu söyleyen Özge hayal kırıklığına uğradı. Duru bu işin peşine düşecek mi? Bölümün sonunda Duru ile Can’ın evlenmesini herkes gibi öğrenen Özge bakalım bu kararından vazgeçecek mi? 

Duru ile Deniz’in basına çıkması bence en çok Bilge için iyi oldu. Duru ile Can’ın ayrı kalması Bilge için Can’a yaklaşmasını sağladı ve kendisini değişime soktu. Eski Bilgeden eser kalmadı. Sizce Bilge’nin hangi hali daha iyi. Can Bilge’den diğerlerinden farklı olduğu için vazgeçmiyor. Ancak Bilge’nin bu değişimi Can’da ne gibi düşünceler yaratacak?

Bölümün o bomba dolu sahnesine gelelim. Müzikalin lansman gecesinde Can ve Duru herkese evlendiklerini açıkladı. Deniz de ise büyük bir şok etkisi yarattığını surat ifadesinden anladık. Kimseciklere haber vermeden evlenen Can ve Duru bundan sonra neler yaşacaklar?

Bu bölümde bir diğer gözden kaçırmadığımız şeylerden birisi ise Eti’nin yurt dışına çıktığını öğrenmemiz ve Sadık Murat Kolhan’ı bu bölümde hiç görmememiz. Fi Çi yeni sezon 5. bölüm fragmanı ise yayınlanmadı. Bekleşiye devam 🙂

100deyuz