%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi yeni sezon 3. bölüm ekrana geldi Fi Çi yeni sezon 3. bölüm ekrana geldi
5
Çi 3. bölümde ortalık iyice karışmış durumda. Heyecanlı ama bir o kadar da gergin geçen bölümde herkes kartlarını açık açık gösterdi ve ilerleyen bölümlerde... Fi Çi yeni sezon 3. bölüm ekrana geldi

Çi 3. bölümde ortalık iyice karışmış durumda. Heyecanlı ama bir o kadar da gergin geçen bölümde herkes kartlarını açık açık gösterdi ve ilerleyen bölümlerde eminim her şey daha da kızışacak.

Deniz’in müzikali kabul etmesinin ardından her şey karıştı. Deniz’in Duru’yu sinir etme çabası ve küçültmeye çalışması başarıyla sonuçlanırken, Duru’nun başrolü kapmak için elinden gelen her şeyi yapması Duru ve Can için hüsranla bitti. Deniz’in yaptığı son hamlede Ece’yi tekrar ikna edip gelmesi Duru’yu çileden çıkardı. Başrol savaşını bakalım kim kazanacak ? 🙂

Duru için son bomba Ada ve Göksel’in müzikale katılması oldu. Duru Can Manay’ın oyununa karşılık verirken aslında tamamen kendi kontrolünden çıktı. Bundan sonraki bölümde Duru bu savaşın içinden nasıl çıkacak? 

Sadık Murat Kolhan ve Özge arasında geçen konuşmada Sadık her şeyi bitirdi. Bunun sonucunda ise Özge Sadık’ın gönderdiği fotoğrafların peşinde koşmayı bırakmadı ve Can Manay’ın eski sevgilisinin peşine düştü. Eski sevgiliye ulaşan Özge öğrendikleri karşısında bakalım ne tepki verecek? 

Bölümün sonu ise hepimizde büyük bir merak uyandırdı. Can Manay eski sevgilisine ne yapmıştı? Neden onu bu hale getirmişti? Duru’yu bekleyen tehlike ne? Soruların cevapsız kaldığı 3. bölümün ardından ilerleyen bölümlerde hangi gerçekleri öğreneceğiz? Dizinin yeni sezon 4. fragmanı yayınlanmadı. Ancak çok heyecanlı bir fragman bizi bekliyor.

100deyuz