%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi yeni sezon 2. bölüm ekrana geldi Fi Çi yeni sezon 2. bölüm ekrana geldi
5
Çi 2. bölümü ile yine nefes kesti. Heyecanın eksik olmadığı sahneleriyle ekrana gelen 2. bölümde neler oldu neler ? 🙂  Aylar sonra İstanbul’a dönen... Fi Çi yeni sezon 2. bölüm ekrana geldi

Çi 2. bölümü ile yine nefes kesti. Heyecanın eksik olmadığı sahneleriyle ekrana gelen 2. bölümde neler oldu neler ? 🙂 

Aylar sonra İstanbul’a dönen Deniz aslında Roma’ya geri dönecekken bir anda herşey değişti. Kalmaya karar veren Deniz’in bu kararı Duru’nun hiçte hoşuna gitmedi. Ama en çokta kesin Can Manay’ın hoşuna gitmedi. Ancak Can bu sefer beklenmedik bir şey yaptı. Deniz’in İstanbul’da kalmasına alttan alttan yardımcı oldu. Bu karar sonrasında bakalım üçlü arasında neler yaşanacak?  

Diğer yandan ise Nehir Erdoğan‘ı bu bölümde tekrar gördük. Başarılı oyuncu dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğunu açıklandı ve çokta güzel oldu 🙂 Bu üçlünün arasında onun etkisi bakalım nasıl olacak?

Eti’nin yurtdışından dönmesiyle Can’ı ve Duru’yu görmesi bir oldu. Her ne kadar Can ve Duru’yu ayırmaya çalışsa da tek başına başaramayacağını bildiği için Bilge’den yardım istedi. Fakat Bilge kararını vermiş değil henüz.

Sadık Murat Kolhan‘ın ise sağlık durumu gitgide kötüye gidiyor. Onun bence artık toparlanması ve dizide kendisini biraz daha göstermesi gerekiyor.

Dizinin yeni sezon 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Merakla beklemedeyiz 🙂

100deyuz