%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı Fi Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı
5
Uzun bir aradan sonra beklenen fragman sonunda geldi. Herkesin ve tabi ki de benimde beklediğim fragmanda artık sona geliniyor. Bakalım fragmanda neler oldu?  Fragmanın... Fi Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Uzun bir aradan sonra beklenen fragman sonunda geldi. Herkesin ve tabi ki de benimde beklediğim fragmanda artık sona geliniyor. Bakalım fragmanda neler oldu? 

Fragmanın ilk sahnesinden anladığımız üzere Can ve Duru arasındaki aşk, onların deyimiyle ise tutku bitmiş. Ancak işin kötü tarafı ise Can Manay bunun olmaması için fazla pis ve tehlikeli oyunlar oynamış bir adam ve oda bunun farkında. Her ne kadar içten içe Duru’yu kaybetmiş olduğunu bilmiş olsa bile Eti’nin dediği gibi ‘Senin her zaman son bir numaran vardır’ Can Manay. Eminim ki bu bölümde olmasa da diğer bölümde son numarayı mutlaka göreceğiz.

İkinci sahnede Duru ve Deniz’in vicdan konuşmasına şahit oluyoruz. Deniz’in pişman olmuş ve hayli bu durumdan rahatsızlık duyduğu surat ifadesinin ardından ‘Olanları bilmesi lazım’ demesi, Duru’nun şaşkın ama bir o kadar da ortaya çıkmasını istemediği bir ifade görüyoruz. Duru anlaşılan bunu Deniz’den beklemiyordu. Ama biz bekliyorduk 🙂

Eti’nin sahalara döndüğünü önceki bölümde görmüştük. Fragmana ise onun sözleri damga vurdu kesinlikle. Duru’ya Can’ı tanımadığını, bilmediğini söylüyor ki kesinlikle alttan alttan ne kadar tehlikeli olduğunun da sinyallerini veriyor. Hatırlarsanız Özge Duru’ya bu tarz şeyler söylemişti ama Duru takmamıştı bile. Belli ki bunu Eti’nin ağzından duymak Duru’ya artık bir şeyi fark etmesinde yardımcı olmuş durumda.

Önceki bölümün sonunda Duruyla Deniz’in yakınlaşmasını Bilge görmüştü. Anlaşılan Duru ve Deniz’de Bilge’yi görmemiş. Bilge’yi Eti ile konuşurken görüyoruz ve Bilge’nin beklediği oldu. Hemde eline büyük bir koz geçerek. Her ne kadar iyi niyetli ve saf gibi görünse de Can Manay söz konusu olduğu zaman Bilge farklı biri oluyor. Bir an önce Can Manay’a gördüklerini anlatmak isteyen Bilge’yi sanırım Eti durduracak.

100deyuz