%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Fi Çi 4.bölüm 2. fragmanı yayınlandı Fi Çi 4.bölüm 2. fragmanı yayınlandı
5
Öncelikle belirtmeliyim ki bomba gibi bir fragman yayınlandı. 4. bölümün ilk fragmanına göre gerçekten heyecan dolu bir fragman olmuş. Cuma günü için bekleyişe devam... Fi Çi 4.bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Öncelikle belirtmeliyim ki bomba gibi bir fragman yayınlandı. 4. bölümün ilk fragmanına göre gerçekten heyecan dolu bir fragman olmuş. Cuma günü için bekleyişe devam 🙂

Fragmanda dikkatimizi çeken Can’ın farklı bir psikoloji içine girmesi. Duru’nun hala Deniz’i unutamadığını ve onu sevdiğini düşünmesi Duru için hayli tehlikeli olmaya başlamasının yanı sıra ona zarar verebilir mi ? sorusu hepimizin aklına geldi. 

Ardından Can’ın eski sevgilisi ile Özge’nin konuşmalarından bir sahne görüyoruz. Eski sevgili Can’ın Duru’ya zarar verebileceğinden emin olarak Özge’yi uyarıyor.

Özge ise Can’ın ne kadar tehlikeli biri olduğunu bildiği için Duru’ya olanları nasıl anlatacak? Duru buna ikna olacak mı? Yada gördükleri karşısında ne tepki verecek? 

Özge, Sadık Murat Kolhan’dan yardım isteyecek mi? Yada öğrendiklerini onunla paylaşacak mı? Bu bölüm herkes için bir dönüm noktası olabilir. Özellikle Duru ve Can için. 

100deyuz