%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Efes opera ve bale günleri başlıyor Efes opera ve bale günleri başlıyor
5
İzmir Devlet Opera ve Balesi, yeni sezonda seyircisiyle Efes opera ve bale günleri kapsamında Efes Antik Tiyatrosu’nda buluşacak. İzmir Devlet Opera ve Balesi (İZDOB),... Efes opera ve bale günleri başlıyor

İzmir Devlet Opera ve Balesi, yeni sezonda seyircisiyle Efes opera ve bale günleri kapsamında Efes Antik Tiyatrosu’nda buluşacak.

İzmir Devlet Opera ve Balesi (İZDOB), yeni sezonda izleyiciyle “Efes opera ve bale günleri” kapsamında Efes Antik Tiyatrosu’nda buluşacak. İZDOB Müdür Vekili ve Sanat Yönetmeni Haldun Özörten, İZDOB Elhamra Sahnesi’nde gerçekleştirilen basın toplantısında yaptığı konuşmada, uzun bir aradan sonra yeniden Efes Antik Tiyatrosu’nda sahne almanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

GALA KONSERİ 16 EYLÜL’DE

Bu yıl ilk kez 16-22 Eylül tarihleri arasında “Efes opera ve bale günleri”ni gerçekleştireceklerini aktaran Özörten, “İzmir seyircisine en iyisini sunabilmek için büyük çaba harcıyoruz. Bize bu noktada desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza çok teşekkürler ediyoruz. İyi ki varlar, iyi ki sanatı ve sanatçıyı destekliyorlar, seyircilerin önüne en güzel projelerle çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

Özörten, Gala Konseri’nin 16 Eylül Cumartesi, Saraydan Kız Kaçırma operasının 19 Eylül Salı, Romeo ile Jüliyet’in de 22 Eylül’de seyirciyle buluşacağını ifade etti

100deyuz