%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Çağatay Ulusoy’un oynayacağı Netflix ilk Türk dizisi Çağatay Ulusoy’un oynayacağı Netflix ilk Türk dizisi
5
Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Duyurulduğundan bu yana merakla beklenen dizide ana karakteri canlandıracak oyuncu Çağatay Ulusoy... Çağatay Ulusoy’un oynayacağı Netflix ilk Türk dizisi

Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı.

Duyurulduğundan bu yana merakla beklenen dizide ana karakteri canlandıracak oyuncu Çağatay Ulusoy fakat rol arkadaşının kim olacağı henüz belli olmuş değil. Yapımcılığını O3 Medya‘nın üstlendiği diziyi Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak.

2018’de gösterime girecek olan dizinin İsmi “Untided İstanbul” olarak belirlendi. Ardından eleştiriler arkaya arkaya sıralandı. Sadece dizi isminin bile açıklanması dizinin senaryosunu bekleyenleri çılgına çevirdi. 🙂 Bazı eleştirmenler ismin beklenenin altında olduğunu savundular fakat herkes diziyi şimdiden heyecanla bekliyor.

Dizinin çalışmalarının sessiz sedasız sürdürülmesi bir yandan konusunun net bir şekilde açıklanmaması bir yandan birçok olumsuz eleştiri almasına sebep oluyor. Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizide Çağatay Ulusoy’a eşlik edecek ismin Burcu Biricik olacağı iddialar arasında bakalım ilerleyen günlerde dizi hakkında neler netleşecek ? 

100deyuz