%100

Oradan buradan şuradan yazılar…

Binlerce İzmirli rengarenk oldu Binlerce İzmirli rengarenk oldu
5
Buca Belediyesi’nin Radyo Romantik Türk’le birlikte bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Renklerin Festivali’nde birbirinden renkli oyunlarla doyasıya eğlenen gençler, festivalin finalinde aynı anda havaya atılan... Binlerce İzmirli rengarenk oldu

Buca Belediyesi’nin Radyo Romantik Türk’le birlikte bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Renklerin Festivali’nde birbirinden renkli oyunlarla doyasıya eğlenen gençler, festivalin finalinde aynı anda havaya atılan 300 kilo boyayla rengarenk boyandı. Etkinlikte boyanan insanlar gibi ‘çok renkli’ görüntüler ortaya çıktı. 

Buca Belediyesi heyecanla beklenen 2. Renklerin Festivali’nde binleri ağırladı. Radyo Romantik Türk işbirliğiyle Buca Gölet Tesisleri’nde başlayan Festival, 7’den 70’e birlerce İzmirliyi renklerin büyülü dünyasına götürdü.

Katılımcıların yeteneklerini sergileyebileceği performans sahnesi ile keyifli saatler yaşayan katılımcılar, rodeo, boks makinesi, şişme oyun alanı ve futbol sahası ile spor ve eğlencenin tadını çıkardı. Festivalde Positive Live Project grubunun verdiği konser coşku ve enerjide tavan yaptırdı. Ellerinde boyaları, kafalarında hunileriyle festival alanını dolduran İzmirliler müziğin ritmiyle yerlerinde duramadı.

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, etkinlikle ilgili konuşurken, “İşte bu renkler asla bizi ayıran değil, bizleri birleştiren renkler. Buradan rengarenk çok güzelsiniz. Bu güzel tablonun parçası olmaktan onur ve gurur duyuyorum. İyi ki varsınız, hep böyle renkli kalın. Yüzünüz hep gülsün, omuz omuza olun, birlikte olun” dedi.

100deyuz